Zielona herbata. Miłośnicy zielonej herbaty do wyboru mają różne mieszanki. Poszczególne gatunki wspomnianego suszu różnią się wielkością i kształtem liści, smakiem i aromatem, a także zawartością kofeiny. Co więcej, dostępne są także herbaty z różnego typu dodatkami, na przykład z owocami. 

Zielona herbata - szeroka oferta. Przygotowaliśmy szeroką ofertę zielonych herbat. Proponujemy między innymi oryginalną, japońską, sproszkowaną herbatę Matcha, którą można parzyć w tradycyjny sposób, ale też dodać do koktajli, dipów i różnego typu dań, herbatę Tai Ping Hou Kui będącą prawdziwą chlubą chińskiego kunsztu herbacianego, herbatę Ceylon Special MELFORT i wiele innych. 

W naszym sklepie dostępne są także herbaty zielone z dodatkami, między innymi Angel's Kiss, w składzie której znajdują się nie tylko wyselekcjonowane liście zielonej herbaty, ale także herbata biała, kandyzowane kostki papai i ananasa i inne dodatki, herbata Feng Shui z drzewem sandałowym, kurkumą i kwiatem brzoskwini, a także mieszanki z mango, maliną, smoczym owocem i wiele innych 

Herbaty zielone

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl