Kawa

Kawy świeżo palone z całego Świata w jednym miejscu:) Ważymy je i mielimy dla Ciebie dopiero kiedy je zamówisz. Wagę i rodzaj mielenia wybierzesz po prawej stronie od zdjęcia w karcie produktu ("Wybierz wariant opakowania", "Mielenie/ziarno"). Chcesz znaleźć podobne herbaty? Kliknij na PRODUKTY POWIĄZANE.

Szukasz akcesoriów do przygotowania kawy? Znajdziesz je TUTAJ. Oferujemy także filiżanki do serwowania najlepszych kaw, a także puszki do ich przechowywania. 

W lewym panelu bocznym masz do dyspozycji podział na rodzaje kaw.

Osobny dział to Produkty BIO / EKO / ORGANIC.

Słaby sen może sprawić, że z rana jesteśmy zmęczeni i potrzebujemy dawki kofeiny. Wiele osób nie wyobraża sobie rozpoczęcia nowego dnia bez małej czarnej, która może działać pobudzająco. Oferowana przez nas kawa ziarnista i rozpuszczalna, w tym aromatyzowana świetnie sprawdzą się do przygotowania espresso, cappuccino czy latte macchiato.

Kawa ziarnista jest mocna, bez nadmiaru goryczki oraz o intensywnym i głębokim zapachu, natomiast rozpuszczalna jest łagodniejsza. Asortyment naszego sklepu obejmuje wyroby arabica i robusta. Świeżo palona kawa ma intensywny smak, można w niej wyczuć przyjemną słodycz i kwasowość.

Sporym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszy się kawa aromatyzowana. Dysponujemy różnymi smakami, takimi jak śliwka z cynamonem, pistacja z gruszką, creme brulee czy czekolada z pomarańczą i inne. Kawa świeżo palona ma wielu sympatyków, dlatego nasz sklep internetowy oferuje możliwość zmielenia produktów przed wysyłką - wystarczy podać informację, do jakiego rodzaju parzenia ma być ona przeznaczona.

 

Kawa  Arabika PIERNIKOWA 250g Kawa Arabika PIERNIKOWA 250g
Producent: Cafe Cult
Cena:

42,70 zł

szt.
zobacz więcej
Kawa ADVOCAT Kawa ADVOCAT
Cena:

16,00 zł

zobacz więcej
Kawa Amaretto Arabika Kawa Amaretto Arabika
Cena:

16,00 zł

zobacz więcej

Słaby sen może sprawić, że z rana jesteśmy zmęczeni i potrzebujemy dawki kofeiny. Wiele osób nie wyobraża sobie rozpoczęcia nowego dnia bez małej czarnej, która może działać pobudzająco. Oferowana przez nas kawa ziarnista i rozpuszczalna, w tym aromatyzowana świetnie sprawdzą się do przygotowania espresso, cappuccino czy latte macchiato.

Napój ziarnisty jest mocny, bez nadmiaru goryczki oraz o intensywnym i głębokim zapachu, natomiast rozpuszczalny jest łagodniejszy. Asortyment naszego sklepu obejmuje wyroby arabica i robusta. Świeżo palony napój ma intensywny smak, można w nim wyczuć przyjemną słodycz i kwasowość.

Sporym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszy się wyrób aromatyzowany. Dysponujemy różnymi smakami, takimi jak śliwka z cynamonem, pistacja z gruszką, creme brulee czy czekolada z pomarańczą i inne. Kawa świeżo palona ma wielu sympatyków, dlatego nasz sklep internetowy oferuje możliwość zmielenia produktów przed wysyłką - wystarczy podać informację, do jakiego rodzaju parzenia ma być ona przeznaczona.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
ustawienia ciasteczek
Sklep internetowy Shoper.pl